کلیپ ارسال

تابلو اعلانات ابادبرد

تابلو اعلانات وایت برد

 

کلیپ بسته بندی و ارسال سفارش برای مشتری عزیز ابادبرد

مزیت تابلو اعلانات وایت برد

تابلوهای اعلانات مردم را در جریان رویدادها، فرصت ها و فعالیت های همسالان در مدرسه یا محل کار قرار می دهند. به عنوان مثال، یک تابلوی اعلانات کالج، اطلاعات مختلفی از همه چیز را در خود دارد.  از فرصت های شغلی در تعطیلات تابستانی و شعرخوانی های آینده  گرفته تا فرصت های تحقیقاتی فارغ التحصیلان و محل اقامت دانشجوها است. همچنین از دیگر کاربردهای تابلو اعلانات می توانیم به اطلاع رسانی برای گروه های خاص اشاره کرد. برای مثال شخصی که یک برنامه آموزشی کامپیوتری را برای سالمندان اجرا می کند، می تواند اطلاعاتی در این مورد در تابلوی اعلانات کتابخانه بزند.

از تابلوهای اعلانات می توان حتی برای الهام و انگیزه دادن نیز استفاده کرد. معمولا از آن ها برای کلاس های درس استفاده می شود تا دانش آموزان هنگام درس خواندن با دیدن جملات انگیزشی این تابلوها، برای آینده خود بیشتر تلاش کنند. همچنین تابلوهای اعلانات می توانند به عنوان یک ابزار یادگیری مفید عمل کنند.

از این تابلوها می توان در محیط های کاری نیز استفاده کرد. بدین منظور می توان تمامی اطلاعات لازم از جمله یادآوری ها، رویدادها و یادداشت ها را برای یادآوری به کارکنان بر روی آن درج کرد. با این کار می توان در زمان نیز صرفه جویی نمود. به طور کلی از تابلوهای اعلانات می توان استفاده های زیادی کرد؛ بسته به این که شما در کجا هستید می توانید از آن ها کمک بگیرید.

تابلو اعلانات 2

تابلو اعلانات دور قاب ام دی اف
دارای فریم MDF با طرح چوب راش و صفحه پارچه ای مخمل سرمه ای مقاوم در برابر نور محیط
ابعاد تابلو با فریم ۸۰*۱۰۰ سانتی متر
ابعاد صفحه ۷۰*۹۰ سانتی متر
دارای یک سانت یونولیت فشرده است که سوزن براحتی داخل آن فرو میرود.
جنس پشت تابلو اعلانات ام دی اف ۳میل مقاوم در برابر رطوبت محیط است.

مقالات مرتبط:

محصولات مرتبط:

اینستاگرام آباد برد

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن گفتگو...
نیاز به مشاوره دارید؟
سلام،
چطور میتونم کمکتون کنم؟